SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Mölnlycke Idrottsförening
Fotboll
Spelade matcher
JULI 2024
 
11
17:30
tor
17:30    
F10, Gamlestadsvallen
F10 » 
Utbynäs - Mölnlycke IF F10
  -      
11
17:30
tor
17:30    
F10, gamlestansvallen
F10 » 
utb - Mölnlycke IF
  -      
 
05
17:00
fre
17:00    
F10, Djupedal B
F10 » 
Mölnlycke IF F10 - Öjersjö
  -      
05
17:00
fre
17:00    
F10, Djupedalsplan A Konstgräs
F10 » 
Mölnlycke IF Gul F10 - Öjersjö IF Vit
0  -  4  
03
19:00
ons
19:00    
F10, Djupedalsplan A Konstgräs
F10 » 
Mölnlycke F10 - Jitex Mölndal BK F11 Orange
1  -  2  
01
17:30
mån
17:30    
F10, Djupedal B
F10 » 
Mölnlycke IF F10 - Öjersjö
  -      
JUNI 2024
 
30
10:30
sön
10:30    
P08, Mölnlycke IP
P08 » 
Mölnlycke IF Gul - Dalen/Krokslätts FF
3  -  0  
29
13:00
lör
13:00    
Damer, Torslandavallen 1 Gräs
Damer » 
Torslanda IK - Mölnlycke IF
1  -  0  
27
19:00
tor
19:00    
Herrar, Forsvallen A-plan
Herrar » 
Skepplanda BTK - Mölnlycke IF
1  -  3  
26
20:15
ons
20:15    
P10, Klarebergsvallen 2 Konstgräs
P10 » 
Kärra KIF Vit - Mölnlycke IF
3  -  3  
24
20:15
mån
20:15    
Herr-Juniorer, Vallhamra 2 Konstgräs
Sävedalens IF - Mölnlycke IF2  -  2  
 
23
19:00
sön
19:00    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF - Lerums IS
4  -  0  
20
19:30
tor
19:30    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke IF - Tölö IF
2  -  2  
20
18:30
tor
18:30    
P11, Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
P11 » 
Mölnlycke IF Vit - IF Warta
3  -  10
19
19:45
ons
19:45    
P08, Torslandavallen 2 Konstgräs
P08 » 
Torslanda IK Vit - Mölnlycke IF Gul
0  -  3  
18
18:30
tis
18:30    
P11, Heden 21 Konstgräs
P11 » 
GAIS 2 - Mölnlycke IF Svart
3  -  1  
17
20:00
mån
20:00    
F09, Kode IP 3 Konstgräs
F09 » 
Kode IF - Mölnlycke IF
4  -  1  
17
19:30
mån
19:30    
P09, Älvevi 2 Konstgräs
P09 » 
Älvängens IK - Mölnlycke IF Gul
0  -  3  
 
16
13:30
sön
13:30    
P10, Flodala IP 3 KG
P10 » 
Floda BoIF Vit - Mölnlycke IF
11  -  1  
16
12:15
sön
12:15    
F13, Kobbegården Övre 21
F13 » 
Askims IK Svart - Mölnlycke IF 1
  -      
16
12:15
sön
12:15    
F13, Kobbegården Övre 22
F13 » 
Askims IK Svart - Mölnlycke IF 2
  -      
15
14:00
lör
14:00    
Herrar, Dalshov Konstgräs
Herrar » 
Dalstorps IF - Mölnlycke IF
4  -  2  
15
12:15
lör
12:15    
F11, Åbyvallen 21 Konstgräs
F11 » 
Jitex Mölndal BK F11 Svart - Mölnlycke IF Svart
13  -  1  
15
12:15
lör
12:15    
F11, Åbyvallen 21 Konstgräs
F11 » 
Jitex Mölndal BK F11 Svart - Mölnlycke IF Svart
13  -  1  
14
19:15
fre
19:15    
P08, Djupedalsplan B Konstgräs
P08 » 
Mölnlycke IF Gul - IF Väster
3  -  4  
14
19:00
fre
19:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Stenungsunds IF6  -  1  
14
18:00
fre
18:00    
P09, Prästängen 1 Konstgräs
P09 » 
Öckerö IF - Mölnlycke IF Vit
9  -  3  
14
17:30
fre
17:30    
F11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Torslanda IK Röd
5  -  2  
14
17:30
fre
17:30    
F11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Torslanda IK Röd
5  -  2  
13
20:00
tor
20:00    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF - Öckerö IF
1  -  6  
13
19:30
tor
19:30    
P09, Djupedalsplan A Konstgräs
P09 » 
Mölnlycke IF Gul - SG Ruddalen IF Grön
3  -  2  
10
18:30
mån
18:30    
P11, Bergsjövallen 21 Konstgräs
P11 » 
Mölnlycke IF Svart - Croatia Göteborg
6  -  2  
 
09
18:00
sön
18:00    
Damer, Ytterns IP 1 Konstgräs
Damer » 
Ytterby IS - Mölnlycke IF
2  -  0  
09
15:45
sön
15:45    
P10, Djupedalsplan B Konstgräs
P10 » 
Mölnlycke IF - Utbynäs SK Gul
2  -  4  
09
15:00
sön
15:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Västra Frölunda IF6  -  2  
09
15:00
sön
15:00    
P15, Landvetter IP A-plan 12
P15 » 
Landvetter IS P2015 Röd - Mölnlycke IF Gul svart
  -      
09
14:15
sön
14:15    
F11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF Svart/vit
4  -  0  
09
14:15
sön
14:15    
F11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF Svart/vit
4  -  0  
09
13:15
sön
13:15    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Gul/Svart - Lindome GIF Gul
  -      
09
12:15
sön
12:15    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Gul
  -      
09
12:00
sön
12:00    
P11, Rydsbergsplan 11 Konstgräs
P11 » 
Lerums IS 2 - Mölnlycke IF Gul
0  -  3  
08
15:45
lör
15:45    
F10, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
F10 » 
Lerums IS 2 - Mölnlycke IF Gul F10
4  -  0  
08
15:15
lör
15:15    
F15, Enerbacksplan 11 5M5
F15 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF F15 Wolves
  -      
08
14:10
lör
14:10    
F14, Öjersjö IP
F14 » 
Mölnlycke IF - Öjersjö IF
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P09, Jonsereds IP 1 Konstgräs
P09 » 
Jonsereds IF Svart - Mölnlycke IF Gul
5  -  2  
08
13:05
lör
13:05    
F14, Öjersjö IP
F14 » 
Öjersjö IF - Mölnlycke IF
  -      
08
12:00
lör
12:00    
F17, Vallhamra IP, Sävedalen
 
F17 » 
- Mölnlycke IF F17
  -      
08
10:30
lör
10:30    
P12, Djupedal A Höger
P12 » 
Mölnlycke IF - Utbynäs SK
  -      
08
10:15
lör
10:15    
F12, Hagenplan 12
F12 » 
Älvsborg FF Svart - Mölnlycke IF Gul
  -      
08
09:00
lör
09:00    
F12, Hagenplan 12
F12 » 
Älvsborg FF Vit - Mölnlycke IF Vit
  -      
07
19:15
fre
19:15    
P08, Djupedalsplan A Konstgräs
P08 » 
Sjövalla FK/Mölnlycke IS - Mölnlycke IF Svart
1  -  4  
07
19:00
fre
19:00    
F09, Djupedalsplan B Konstgräs
F09 » 
Mölnlycke IF - Öckerö IF
1  -  2  
07
19:00
fre
19:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke IF - Alingsås IF FF
2  -  3  
06
14:00
tor
14:00    
Herr-Juniorer, Gamlestadsvallen 1 Gräs
Götaholms BK - Mölnlycke IF1  -  4  
05
19:45
ons
19:45    
P08, Bergsjövallen 2 Konstgräs
P08 » 
SKIF Semberija - Mölnlycke IF Gul
6  -  1  
04
18:30
tis
18:30    
F12, Frejaplan 11 K.Gräs
F12 » 
Mölnlycke IF Svart - IF Mölndal Fotboll F12 Röd
  -      
03
19:15
mån
19:15    
F09, Djupedalsplan A Konstgräs
F09 » 
Slottsskogen/Godhem IF Röd - Mölnlycke IF
3  -  1  
03
17:00
mån
17:00    
P14, Karl Johans Torg
P14 » 
Masthuggets BK Vit - Mölnlycke IF Svart
  -      
 
02
19:00
sön
19:00    
Dam-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Qviding FIF 11  -  4  
02
17:30
sön
17:30    
P12, Åkeredsvallen 22 Konstgräs
P12 » 
Proletären FF X - Mölnlycke IF P12 Vit
  -      
02
16:30
sön
16:30    
F16, Öjersjö
F16 » 
Öjersjö - Mölnlycke IF
  -      
02
15:45
sön
15:45    
P13, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
P13 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Grön
  -      
02
15:30
sön
15:30    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Gul - Fässbergs IF 3
  -      
02
15:00
sön
15:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Ytterby IS 15  -  2  
02
14:30
sön
14:30    
P11, Klarebergsvallen 21 Konstgräs
P11 » 
Kärra KIF Röd - Mölnlycke IF Vit
8  -  3  
02
14:00
sön
14:00    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Gul - Solängens BK
3  -  6  
02
13:45
sön
13:45    
F10, Djupedalsplan A Konstgräs
F10 » 
Mölnlycke IF Gul F10 - Näsets SK F10 Vinröd
2  -  3  
02
13:30
sön
13:30    
F15, Djupedal B Halvplan Vänster
F15 » 
Mölnlycke IF F15 Wolves - Örgryte IS Fotboll Rödblått
  -      
02
13:30
sön
13:30    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF Grizzlies - Solängens BK F15
  -      
02
12:30
sön
12:30    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF F15 Tigers - Dalen/Krokslätts FF
  -      
02
12:30
sön
12:30    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF F15 Elephants - IF Mölndal Fotboll Röd
  -      
02
12:30
sön
12:30    
P13, Önneredsplan 1 Konstgräs
P13 » 
IF Väster Svart - Mölnlycke IF Gul
  -      
02
10:45
sön
10:45    
P13, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P13 » 
Mölnlycke IF Svart - IF Väster Grön
  -      
02
10:45
sön
10:45    
P13, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P13 » 
Mölnlycke IF Röd - IF Väster Grön
  -      
02
10:30
sön
10:30    
F11, Hammarviken Arena 31
F11 » 
Örgryte IS Fotboll - Mölnlycke IF Svart
7  -  0  
02
10:30
sön
10:30    
F11, Hammarviken Arena 31
F11 » 
Örgryte IS Fotboll - Mölnlycke IF Svart
7  -  0  
02
10:15
sön
10:15    
F14, Önneredsplan 2
F14 » 
IF Väster Svart - Mölnlycke IF GUL VIT
  -      
02
09:00
sön
09:00    
F14, Önneredsplan 2
F14 » 
IF Väster Svart - Mölnlycke IF Gul BLå
  -      
01
15:00
lör
15:00    
F13, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F13 » 
Mölnlycke IF 1 - Eriksbergs IF 2
  -      
01
13:45
lör
13:45    
F13, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F13 » 
Mölnlycke IF 2 - Eriksbergs IF 2
  -      
01
13:30
lör
13:30    
P15, Landvetter IP B-plan 21
P15 » 
Landvetter IS P2015 Svart - Mölnlycke IF Gul svart
  -      
01
13:15
lör
13:15    
P12, Kortedalavallen 3
P12 » 
GoldCoast FC Gul - Mölnlycke IF P12 Gul
  -      
01
13:00
lör
13:00    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF - Qviding FIF (B)
0  -  1  
01
12:15
lör
12:15    
P11, Härlanda 22
P11 » 
Qviding FIF Svart - Mölnlycke IF Svart
9  -  2  
01
12:00
lör
12:00    
P12, Kortedalavallen 3
P12 » 
GoldCoast FC Svart - Mölnlycke IF P12 Svart
  -      
01
11:15
lör
11:15    
F12, Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
F12 » 
Hovås Billdal IF Röd - Mölnlycke IF Gul
  -      
01
10:00
lör
10:00    
F12, Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
F12 » 
Hovås Billdal IF Blå - Mölnlycke IF Vit
  -      
MAJ 2024
 
31
19:00
fre
19:00    
Herrar, Hovgårdsvallen 1 Gräs
Herrar » 
IK Zenith - Mölnlycke IF
0  -  1  
31
19:00
fre
19:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Floda BoIF Blå0  -  0  
31
19:00
fre
19:00    
P09, Djupedalsplan A Konstgräs
P09 » 
Mölnlycke IF Gul - Hovås Billdal IF 1
  -      
31
fre
00:00    
P09, LP Idrottsplats 1
P09 » 
Lekstorps IF Vit - Mölnlycke IF Vit
  -      
30
19:30
tor
19:30    
Dam-Juniorer, Rydets IP C Konstgräs
Onsala BK - Mölnlycke IF0  -  1  
30
19:30
tor
19:30    
P08, Djupedalsplan A Konstgräs
P08 » 
Mölnlycke IF Svart - Eriksbergs IF Blå
9  -  1  
30
18:00
tor
18:00    
P14, Aspevallen B-plan
P14 » 
Lerums IS Vit - Mölnlycke IF Gul
  -      
27
18:45
mån
18:45    
P14, Fagervallen 11 Gräs
P14 » 
IFK Hindås Blå - Mölnlycke IF Grön
  -      
27
17:30
mån
17:30    
P14, Fagervallen 11 Gräs
P14 » 
IFK Hindås Vit - Mölnlycke IF Blå
  -      
 
26
19:15
sön
19:15    
P08, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
P08 » 
Lerums IS 1 - Mölnlycke IF Svart
2  -  0  
26
15:45
sön
15:45    
P10, Djupedalsplan B Konstgräs
P10 » 
Mölnlycke IF - Hisingsbacka FC Vit
0  -  2  
26
14:15
sön
14:15    
F11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Brämaregårdens FC
5  -  1  
26
14:15
sön
14:15    
F11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Brämaregårdens FC
5  -  1  
26
12:45
sön
12:45    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Sävedalens IF 23  -  6  
26
12:30
sön
12:30    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Vit - Hjuviks AIK
2  -  6  
26
12:00
sön
12:00    
Damer, Valhalla 1 Konstgräs
Damer » 
Mossens BK - Mölnlycke IF
4  -  1  
26
12:00
sön
12:00    
F15, Eklandavallen 12
F15 » 
Solängens BK F15 - Mölnlycke IF F15 Tigers
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P11, Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
P11 » 
Hovås Billdal IF Blå - Mölnlycke IF Gul
4  -  8  
26
09:00
sön
09:00    
F12, Djupedal A
 
F12 » 
Mölnlycke IF Gul och Vit - Lerum
  -      
25
15:30
lör
15:30    
P09, Djupedalsplan A Konstgräs
P09 » 
Mölnlycke IF Vit - Hovås Billdal IF 2
1  -  5  
25
15:30
lör
15:30    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Vit - Landvetter IS P2015 Blå
  -      
25
15:30
lör
15:30    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Svart - Landvetter IS P2015 Gul
  -      
25
13:00
lör
13:00    
F15, ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
F15 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - Mölnlycke IF F15 Wolves
  -      
25
12:30
lör
12:30    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Svart - Utsiktens BK
0  -  12
25
12:00
lör
12:00    
F15, ÖIS-gården 7M7
F15 » 
Örgryte IS Fotboll Rödblå - Mölnlycke IF F15 Elephants
  -      
25
12:00
lör
12:00    
F15, ÖIS-gården 7M7 konstgräs
F15 » 
Örgryte IS Fotboll Röd - Mölnlycke IF Grizzlies
  -      
25
11:30
lör
11:30    
F13, Ytterns IP 42
F13 » 
Ytterby IS Röd - Mölnlycke IF 2
  -      
25
10:30
lör
10:30    
F10, Ytterns IP 3 konstgräs
F10 » 
Ytterby IS Vit - Mölnlycke IF Gul F10
3  -  3  
25
10:00
lör
10:00    
F13, Ytterns IP 42
F13 » 
Ytterby IS Röd - Mölnlycke IF 1
  -      
25
09:20
lör
09:20    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Sjövalla FK/Mölnlycke IS 1 - Mölnlycke IF Gul
  -      
25
09:20
lör
09:20    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P15 » 
Sjövalla FK/Mölnlycke IS 1 - Mölnlycke IF Gul/Svart
  -      
25
lör
00:00    
F12, Mölnlycke IP
F12 » 
Mölnlycke IF Vit - Kungsladugårds BK
  -      
25
lör
00:00    
F12, Mölnlycke IP
F12 » 
Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF
  -      
25
lör
00:00    
F12, Övrig plats
F12 » 
Götaholms BK - Mölnlycke IF Svart
  -      
25
lör
00:00    
P13, Landvetter IP B-plan 22
P13 » 
Landvetter IS Vit - Mölnlycke IF Svart
  -      
25
lör
00:00    
P13, Landvetter IP B-plan 22
P13 » 
Landvetter IS Svart - Mölnlycke IF Röd
  -      
25
lör
00:00    
P13, Eklandavallen 12
P13 » 
Solängens BK Svart - Mölnlycke IF Grön
  -      
25
lör
00:00    
P13, Eklandavallen 12
P13 » 
Solängens BK Svart - Mölnlycke IF Gul
  -      
24
19:30
fre
19:30    
P09, Hammarviken Arena
P09 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - Mölnlycke IF Gul
1  -  3  
24
19:00
fre
19:00    
F09, Djupedalsplan B Konstgräs
F09 » 
Mölnlycke IF - IFK Fjärås
2  -  4  
24
19:00
fre
19:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke IF - Assyriska BK
2  -  1  
23
18:45
tor
18:45    
Herr-Juniorer, Åbyvallen 1 Konstgräs
IF Mölndal Fotboll 1 - Mölnlycke IF3  -  1  
22
19:45
ons
19:45    
Herr-Juniorer, Påvelund 1 Konstgräs
Älvsborg FF - Mölnlycke IF1  -  5  
22
19:40
ons
19:40    
F10, Apelsinplan 2 Konstgräs
F10 » 
Mölnlycke IF Gul F10 - Älvsborg FF F10 Svart
0  -  2  
22
19:30
ons
19:30    
F10, Apelsinplan
F10 » 
Mölnlycke IF - älvsborg
  -      
22
19:00
ons
19:00    
P08, Kviberg 15
P08 » 
Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF Gul
0  -  9  
21
18:30
tis
18:30    
P13, Rydsbergsplan 11 Konstgräs
P13 » 
Lerums IS Vit 1 - Mölnlycke IF Gul
  -      
 
19
19:00
sön
19:00    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF - Tollereds IF
1  -  3  
19
17:30
sön
17:30    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P13 » 
Lerums IS Vit 1 - Mölnlycke IF Grön
  -      
19
16:15
sön
16:15    
P14, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P14 » 
Mölnlycke IF Blå - Älvsborg FF Blå
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P12, Djupedal B Halvplan Vä
P12 » 
Mölnlycke IF P12 - Landvetter IS
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Gul - Slottsskogen/Godhem IF Vit
1  -  2  
19
13:45
sön
13:45    
F14, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
F14 » 
Mölnlycke IF GUL VIT - Ytterby IS Blå
  -      
19
13:30
sön
13:30    
P09, Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
P09 » 
IK Zenith Grön - Mölnlycke IF Vit
10  -  1  
19
12:30
sön
12:30    
F14, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
F14 » 
Mölnlycke IF Gul BLå - Ytterby IS Röd
  -      
19
12:00
sön
12:00    
F11, Backavallen 11 Konstgräs
F11 » 
Backatorp IF - Mölnlycke IF Svart
2  -  7  
19
12:00
sön
12:00    
F11, Backavallen 11 Konstgräs
F11 » 
Backatorp IF - Mölnlycke IF Svart
2  -  7  
19
12:00
sön
12:00    
P11, Ruddalen 22 Konstgräs
P11 » 
SG Ruddalen IF Grön - Mölnlycke IF Vit
4  -  6  
19
10:30
sön
10:30    
P08, Mölnlycke IP
P08 » 
Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF
7  -  0  
19
10:00
sön
10:00    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF F15 Elephants - Mölnlycke IF F15 Wolves
  -      
19
09:45
sön
09:45    
P14, Rävekärrsplan
P14 » 
Fässbergs IF Grön - Mölnlycke IF Gul
  -      
19
09:00
sön
09:00    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF Tigers - Mölnlycke IF Grizzlies
  -      
18
16:15
lör
16:15    
P10, Djupedalsplan B Konstgräs
P10 » 
Mölnlycke IF - Näsets SK
3  -  1  
18
15:45
lör
15:45    
F13, Härlanda 22
F13 » 
Qviding FIF Vit - Mölnlycke IF 2
  -      
18
15:30
lör
15:30    
P11, Ytterns IP 31
P11 » 
Ytterby IS Vit - Mölnlycke IF Svart
11  -  2  
18
15:00
lör
15:00    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P13 » 
Mölnlycke IF Grön - Ösets BK Gul
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Gul/Svart - Solängens BK P2015 Grön
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Gul - Solängens BK P2015 Vit
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P15, Kållered Sportcenter 2
P15 » 
Kållered SK P15 City - Mölnlycke IF Svart
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P15, Kållered Sportcenter 2
P15 » 
Kållered SK P15 Inter - Mölnlycke IF Vit
  -      
18
14:30
lör
14:30    
F13, Härlanda 22
F13 » 
Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF 1
  -      
18
13:45
lör
13:45    
P12, Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
P12 » 
Hovås Billdal IF Gul - Mölnlycke IF P12 Gul
  -      
18
13:45
lör
13:45    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF P12 Vit - Mossens BK Svart
  -      
18
13:45
lör
13:45    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P13 » 
Mölnlycke IF Röd - Kållered SK Svart
  -      
18
13:45
lör
13:45    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P13 » 
Mölnlycke IF Gul - Ösets BK Gul
  -      
18
13:30
lör
13:30    
P14, Landvetter IP, B-planen (nedre)
P14 » 
Landvetter IS Rosa - Mölnlycke IF Svart
  -      
18
13:00
lör
13:00    
Herrar, Velebit IP 1 Gräs
Herrar » 
KF Velebit - Mölnlycke IF
0  -  1  
18
13:00
lör
13:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Finlandia Pallo AIF 14  -  0  
18
12:30
lör
12:30    
F12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
F12 » 
Mölnlycke IF Svart - BK Häcken Gul
  -      
18
12:30
lör
12:30    
P12, Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
P12 » 
Hovås Billdal IF Grön - Mölnlycke IF P12 Svart
  -      
18
12:30
lör
12:30    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P13 » 
Mölnlycke IF Svart - Kållered SK Gul
  -      
18
12:00
lör
12:00    
F17, Djupedal B
 
F17 » 
Mölnlycke IF F17 -
  -      
18
10:30
lör
10:30    
P14, Apelsinplan
P14 » 
Kungsladugård BK - Mölnlycke IF Grön
  -      
17
19:00
fre
19:00    
F10, Djupedalsplan B Konstgräs
F10 » 
Mölnlycke IF Gul F10 - Hovås Billdal IF Gul
1  -  1  
17
19:00
fre
19:00    
P09, Djupedalsplan A Konstgräs
P09 » 
Mölnlycke IF Gul - Näsets SK
1  -  7  
17
17:15
fre
17:15    
F13, Rävekärrsplan
 
F13 » 
Jitex F14 - Mölnlycke IF F13
  -      
16
19:45
tor
19:45    
P08, Kobbegården 1 Konstgräs
P08 » 
Askims IK - Mölnlycke IF Gul
2  -  1  
16
18:30
tor
18:30    
F12, Jonsereds IP 22 Konstgräs
F12 » 
Jonsereds IF 1 - Mölnlycke IF Svart
  -      
15
17:45
ons
17:45    
P14, Mölnlycke IP
P14 » 
Mölnlycke IF Blå - Hovås Billdal IF 5
  -      
14
20:15
tis
20:15    
Dam-Juniorer, Hovås Billdal Arena 1
Hovås Billdal IF - Mölnlycke IF1  -  2  
14
18:30
tis
18:30    
P14, Aspevallen B-Yta
P14 » 
Lerums IS Lila - Mölnlycke IF Svart
  -      
 
12
19:15
sön
19:15    
P13, Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
P13 » 
Askims IK Svart - Mölnlycke IF Röd
  -      
12
18:15
sön
18:15    
P12, Lemmingvallen konstgräs
P12 » 
Utbynäs SK - Mölnlycke IF P12
  -      
12
18:00
sön
18:00    
P13, Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
P13 » 
Askims IK Svart - Mölnlycke IF Svart
  -      
12
15:30
sön
15:30    
F09, Djupedalsplan B Konstgräs
F09 » 
Mölnlycke IF - Bergums IF
8  -  0  
12
15:00
sön
15:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Lindome GIF1  -  3  
12
14:15
sön
14:15    
P14, Enerbacksplan Gräs 7M7
P14 » 
IF Mölndal Fotboll vit - Mölnlycke IF Grön
  -      
12
13:00
sön
13:00    
P14, Enerbacksplan Gräs 7M7
P14 » 
IF Mölndal Fotboll röd - Mölnlycke IF Blå
  -      
12
12:30
sön
12:30    
F14, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F14 » 
Mölnlycke IF GUL Svart - Romelanda UF
  -      
12
12:30
sön
12:30    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF Grizzlies - IF Mölndal Fotboll Grön
  -      
12
12:30
sön
12:30    
F15, Djupedal B Halvplan Vänster
F15 » 
Mölnlycke IF F15 Wolves - IF Mölndal Fotboll Blå
  -      
12
12:30
sön
12:30    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Svart - IF Mölndal Fotboll Gul
  -      
12
12:30
sön
12:30    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Vit - IF Mölndal Fotboll Orange
  -      
12
10:45
sön
10:45    
P14, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P14 » 
Mölnlycke IF Svart - Fässbergs IF Grön
  -      
11
17:00
lör
17:00    
Herr-Juniorer, Backavallen 2 (GRATTS Arena)
Hisingsbacka FC - Mölnlycke IF2  -  3  
11
14:30
lör
14:30    
P12, Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
P12 » 
Slottsskogen/Godhem IF Grön - Mölnlycke IF P12 Gul
  -      
11
13:15
lör
13:15    
P12, Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
P12 » 
Slottsskogen/Godhem IF Grön - Mölnlycke IF P12 Svart
  -      
11
13:00
lör
13:00    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF - Hovås Billdal IF
1  -  6  
11
13:00
lör
13:00    
F15, ÖIS-gården 7M7
F15 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - Mölnlycke IF F15 Elephants
  -      
11
13:00
lör
13:00    
F15, ÖIS-gården 7M7
F15 » 
Örgryte IS Fotboll Röd - Mölnlycke IF F15 Tigers
  -      
11
12:30
lör
12:30    
F12, Styrsöplan 11 Gräs
F12 » 
Skärgårdens IK (SSIK)/Donsö IS - Mölnlycke IF Vit
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P12, Kållered Sportcenter 12
P12 » 
Kållered SK P12 Blå - Mölnlycke IF P12 Vit
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P15, ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
P15 » 
Örgryte IS Fotboll Vit - Mölnlycke IF Gul
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P15, ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
P15 » 
Örgryte IS Fotboll Vit - Mölnlycke IF Gul/Svart
  -      
11
11:30
lör
11:30    
F14, Hagenplan 12
F14 » 
Älvsborg FF Musovic - Mölnlycke IF GUL VIT
  -      
11
10:15
lör
10:15    
F14, Hagenplan 12
F14 » 
Älvsborg FF Musovic - Mölnlycke IF Gul BLå
  -      
11
09:00
lör
09:00    
F12, Önneredsplan 2
F12 » 
IF Väster Svart - Mölnlycke IF Gul
  -      
09
13:00
tor
13:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke IF - IF Väster
1  -  1  
08
17:45
ons
17:45    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P15 » 
Mölnlycke IF GUL - IF Mölndal Fotboll Blå
  -      
08
17:45
ons
17:45    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P15 » 
Mölnlycke IF GUL/SVART - IF Mölndal Fotboll Grön
  -      
07
20:15
tis
20:15    
Dam-Juniorer, Kongevi 1 Konstgräs
Ytterby IS 1 - Mölnlycke IF1  -  1  
 
05
17:45
sön
17:45    
P09, Backavallen 1 Konstgräs
P09 » 
Backatorp IF Svart - Mölnlycke IF Gul
2  -  0  
05
15:00
sön
15:00    
P14, Mölnlycke IP
P14 » 
Mölnlycke IF Grön - Hovås Billdal IF 5
  -      
05
15:00
sön
15:00    
P14, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P14 » 
Mölnlycke IF Gul - Älvsborgs FF City
  -      
05
15:00
sön
15:00    
P14, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P14 » 
Mölnlycke IF Svart - Älvsborgs FF United
  -      
05
14:15
sön
14:15    
Herr-Juniorer, Majvallen 1 Konstgräs
GFF/Azalea BK 1 - Mölnlycke IF2  -  1  
05
14:15
sön
14:15    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Vit - Askims IK Röd
2  -  3  
05
13:45
sön
13:45    
F14, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F14 » 
Mölnlycke IF GUL VIT - Öjersjö IF Vit
  -      
05
13:30
sön
13:30    
P10, Tuvevallen 2 Konstgräs
P10 » 
Finlandia Pallo AIF Vit - Mölnlycke IF
0  -  1  
05
13:00
sön
13:00    
F15, Landvetter IP A-Plan 12
F15 » 
Landvetter IF 2003 A - Mölnlycke IF F15 Wolves
  -      
05
12:30
sön
12:30    
F11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Ytterby IS Röd/Vit
5  -  2  
05
12:30
sön
12:30    
F11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Ytterby IS Röd/Vit
5  -  2  
05
12:30
sön
12:30    
F14, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F14 » 
Mölnlycke IF Gul BLå - Öjersjö IF Blå
  -      
05
12:30
sön
12:30    
P12, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P12 » 
Mölnlycke IF P12 Gul - Askims IK P2012 Svart
  -      
05
12:00
sön
12:00    
F15, Landvetter IP A-plan 12
F15 » 
Landvetter IF 2003 B - Mölnlycke IF Grizzlies
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P11, Lemmingvallen 21 Konstgräs
P11 » 
Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF Gul
6  -  2  
05
10:30
sön
10:30    
P08, Mölnlycke IP
P08 » 
Mölnlycke IF Svart - Partille IF FK Röd
3  -  0  
05
09:15
sön
09:15    
P12, Landvetter IP B-plan
P12 » 
Landvetter IS - Mölnlycke IF P12 Blå
  -      
05
09:10
sön
09:10    
F12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Svart - Qviding FIF Vinröd
  -      
04
16:15
lör
16:15    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P13 » 
Mölnlycke IF Gul - Utbynäs SK Röd
  -      
04
15:00
lör
15:00    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P13 » 
Mölnlycke IF Svart - Mossens BK Blå
  -      
04
15:00
lör
15:00    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P13 » 
Mölnlycke IF Grön - Älvsborg FF Blå
  -      
04
14:15
lör
14:15    
F15, Enebacksplan 12 5M5
F15 » 
IF Mölndal Fotboll Blå - Mölnlycke IF F15 Elephants
  -      
04
14:15
lör
14:15    
F15, Enerbacksplan 11 5M5
F15 » 
IF Mölndal Fotboll Grön - Mölnlycke IF F15 Tigers
  -      
04
13:45
lör
13:45    
F12, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Gul - Balltorps FF
  -      
04
13:45
lör
13:45    
P11, Påvelund 11 Konstgräs
P11 » 
Slottsskogen/Godhem IF Röd - Mölnlycke IF Svart
7  -  2  
04
13:45
lör
13:45    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P13 » 
Mölnlycke IF Röd - Mossens BK Blå
  -      
04
13:15
lör
13:15    
F13, Landvetter IP A-plan 12
F13 » 
Landvetter IF 2003 Vit - Mölnlycke IF 2
  -      
04
13:00
lör
13:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Kullavik IF2  -  5  
04
12:30
lör
12:30    
F12, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Vit - Askims IK Röd
  -      
04
12:30
lör
12:30    
P12, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF P12 Svart - Askims IK P2012 Svart
  -      
04
12:30
lör
12:30    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF P12 Vit - Kungsladugårds BK Vinröd
  -      
04
12:15
lör
12:15    
Damer, Lemmingvallen 1 Gräs
Damer » 
Utbynäs SK - Mölnlycke IF
5  -  1  
04
12:00
lör
12:00    
F13, Landvetter IP A-plan 12
F13 » 
Landvetter IF 2003 Vit - Mölnlycke IF 1
  -      
04
11:15
lör
11:15    
F10, Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
F10 » 
IK Zenith Grön - Mölnlycke IF Gul F10
3  -  1  
03
19:00
fre
19:00    
F09, Djupedalsplan B Konstgräs
F09 » 
Mölnlycke IF - Backatorp IF Flickor F09/10
3  -  4  
03
19:00
fre
19:00    
Herrar, Tånga Hed Pua Arena A
Herrar » 
Vårgårda IK - Mölnlycke IF
5  -  3  
01
20:15
ons
20:15    
P08, Landvetter IP B-plan
P08 » 
Landvetter IS Grön - Mölnlycke IF Svart
2  -  1  
01
18:45
ons
18:45    
P15, Frejaplan 11 K.Gräs
P15 » 
IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF VIT
  -      
01
18:45
ons
18:45    
P15, Frejaplan 11 K.Gräs
P15 » 
IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF SVART
  -      
01
14:30
ons
14:30    
P12, Billdalsvallen 5 (stor 7 mot 7)
P12 » 
Hovås Billdal IF Rosa - Mölnlycke IF P12 Vit
  -      
01
13:00
ons
13:00    
P10, Djupedalsplan A Konstgräs
P10 » 
Mölnlycke IF - Solängens BK
0  -  2  
APRIL 2024
 
28
16:45
sön
16:45    
P11, Majvallen 12 Konstgräs
P11 » 
Masthuggets BK - Mölnlycke IF Vit
5  -  5  
28
16:00
sön
16:00    
P13, Frejaplan 12 K.Gräs
P13 » 
IF Mölndal Fotboll Blå - Mölnlycke IF Röd
  -      
28
16:00
sön
16:00    
P13, Frejaplan 12 K.Gräs
P13 » 
IF Mölndal Fotboll Grön - Mölnlycke IF Svart
  -      
28
15:00
sön
15:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Torslanda IK12  -  0  
28
14:45
sön
14:45    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF F15 Elephants - Landvetter IF A
  -      
28
14:45
sön
14:45    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF Grizzlies - Kållered SK
  -      
28
14:00
sön
14:00    
Dam-Juniorer, Vallhamra 2 Konstgräs
Sävedalens IF - Mölnlycke IF3  -  3  
28
14:00
sön
14:00    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Gul - Romelanda UF Gul
1  -  18
28
13:45
sön
13:45    
F15, Djupedal B Halvplan Vä
F15 » 
Mölnlycke IF F15 Tigers - Landvetter IF 2003 B
  -      
28
13:45
sön
13:45    
F15, Djupedal B Halvplan Vänster
F15 » 
Mölnlycke IF F15 Wolves - Landvetter IF 2003 C
  -      
28
13:15
sön
13:15    
P14, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
P14 » 
Fässbergs IF Lila - Mölnlycke IF Grön
  -      
28
12:30
sön
12:30    
F14, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F14 » 
Mölnlycke IF GUL Svart - IFK Björkö
  -      
28
12:30
sön
12:30    
P12, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P12 » 
Mölnlycke IF P12 Gul - Floda BoIF Blå
  -      
28
12:00
sön
12:00    
P14, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
P14 » 
Fässbergs IF Vit - Mölnlycke IF Blå
  -      
28
sön
00:00    
F11, Åkeredsvallen 21 Konstgräs
F11 » 
Näsets SK F10 Gul - Mölnlycke IF Svart
  -      
28
sön
00:00    
F11, Åkeredsvallen 21 Konstgräs
F11 » 
Näsets SK F10 Gul - Mölnlycke IF Svart
  -      
27
16:45
lör
16:45    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Vit - Fässbergs IF 1
  -      
27
16:45
lör
16:45    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Svart - Fässbergs IF 2
  -      
27
16:00
lör
16:00    
P09, Heden 3 Konstgräs
P09 » 
Mossens BK Gul - Mölnlycke IF Vit
7  -  2  
27
13:45
lör
13:45    
F13, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F13 » 
Mölnlycke IF 2 - IF Väster Svart
  -      
27
13:45
lör
13:45    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Svart - Fässbergs IF Lila
7  -  0  
27
13:15
lör
13:15    
F12, ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
F12 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - Mölnlycke IF Gul
  -      
27
13:00
lör
13:00    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF - Näsets SK
1  -  3  
27
12:30
lör
12:30    
F13, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F13 » 
Mölnlycke IF 1 - IF Väster Svart
  -      
27
12:30
lör
12:30    
P12, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF P12 Svart - Floda BoIF Blå
  -      
27
12:30
lör
12:30    
P13, Billdalsvallen 1A
P13 » 
Hovås Billdal IF Vit - Mölnlycke IF Grön
  -      
27
12:15
lör
12:15    
F14, Vimmervi 22 Konstgräs
F14 » 
Nödinge SK Fotboll Vit - Mölnlycke IF GUL VIT
  -      
27
12:00
lör
12:00    
F12, ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
F12 » 
Örgryte IS Fotboll Blå - Mölnlycke IF Vit
  -      
27
11:30
lör
11:30    
F12, Hagenplan 12
F12 » 
Älvsborg FF Blå - Mölnlycke IF Svart
  -      
27
11:00
lör
11:00    
F14, Vimmervi 22 Konstgräs
F14 » 
Nödinge SK Fotboll Blå - Mölnlycke IF GulBLå
  -      
27
10:30
lör
10:30    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF P12 Blå - Sävedalens IF
  -      
27
10:00
lör
10:00    
P15, Fagervallen 21 Konstgräs
P15 » 
IFK Hindås Vit - Mölnlycke IF Gul/Svart
  -      
27
10:00
lör
10:00    
P15, Fagervallen 21 Konstgräs
P15 » 
IFK Hindås Blå - Mölnlycke IF Gul
  -      
27
09:00
lör
09:00    
F14, Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
F14 » 
Kärra KIF Blå - Mölnlycke IF GUL Svart
  -      
26
19:15
fre
19:15    
P08, Djupedal B
P08 » 
Mölnlycke IF Gul - Lunden Överås BK
3  -  4  
26
19:00
fre
19:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke IF - Hestrafors IF
1  -  3  
26
19:00
fre
19:00    
Herr-Juniorer, Öjersjö IP 1 Konstgräs
Öjersjö IF - Mölnlycke IF1  -  0  
25
19:30
tor
19:30    
P08, Djupedalsplan A Konstgräs
P08 » 
Mölnlycke IF Svart - Jonsereds IF
1  -  4  
23
18:00
tis
18:00    
P13, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
P13 » 
Fässbergs IF Vit - Mölnlycke IF Gul
  -      
23
17:20
tis
17:20    
P14, Förbovallen
P14 » 
Mölnlycke IF Gul - Balltorps FF Röd
  -      
 
21
18:30
sön
18:30    
P10, Torslandavallen 2 Konstgräs
P10 » 
Torslanda IK 2 - Mölnlycke IF
2  -  4  
21
18:00
sön
18:00    
Dam-Juniorer, Älvevi
 
Älvängens IK - Mölnlycke IF Dam-Juniorer  -      
21
16:30
sön
16:30    
Damer, Vallhamra 2 Konstgräs
Damer » 
Sävedalens IF - Mölnlycke IF
4  -  0  
21
15:00
sön
15:00    
F10, Djupedalsplan B Konstgräs
F10 » 
Mölnlycke IF Gul F10 - BK Häcken Svart
2  -  4  
21
15:00
sön
15:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - IK Zenith Grön1  -  0  
21
14:00
sön
14:00    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Gul - Landvetter IS P2015 Vit
  -      
21
14:00
sön
14:00    
P15, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P15 » 
Mölnlycke IF Gul/Svart - Landvetter IS P2105 Grön
  -      
21
13:45
sön
13:45    
F14, Djupedal A Halvplan Vä
F14 » 
Mölnlycke IF Gulvit - Sandarna BK
  -      
21
13:45
sön
13:45    
P11, Slättadamm 21 konstgräs
P11 » 
BK Häcken Gul - Mölnlycke IF Gul
7  -  3  
21
13:45
sön
13:45    
P14, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P14 » 
Mölnlycke IF Grön - Landvetter IS P2014 Vit
  -      
21
13:00
sön
13:00    
F15, Landvetter IP A-plan 12
F15 » 
Landvetter IF 2003 C - Mölnlycke IF F15 Tigers
  -      
21
12:30
sön
12:30    
F14, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F14 » 
Mölnlycke IF Gul BLå - Sandarna BK Röd
  -      
21
12:30
sön
12:30    
P14, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P14 » 
Mölnlycke IF Blå - Landvetter IS P2014 Svart
  -      
21
12:00
sön
12:00    
P11, Slättadamm 21 konstgräs
P11 » 
BK Häcken Svart - Mölnlycke IF Svart
6  -  1  
21
10:45
sön
10:45    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P13 » 
Mölnlycke IF Grön - Slottsskogen/Godhem IF Gul
  -      
21
10:45
sön
10:45    
P14, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P14 » 
Mölnlycke IF Gul - Sävedalens IF Gul
  -      
21
10:45
sön
10:45    
P14, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P14 » 
Mölnlycke IF Svart - Lerums IS Vit 4
  -      
21
10:30
sön
10:30    
P13, Ruddalens ip
P13 » 
Mölnlycke IF Gul - Slottsskogen/Godhem IF Gul
  -      
21
10:00
sön
10:00    
P12, Vallhamra IP
P12 » 
Sävedalens IF - Mölnlycke IF P12
  -      
20
15:45
lör
15:45    
P12, Tuvevallen 22 Konstgräs
P12 » 
Finlandia Pallo AIF Vit - Mölnlycke IF P12 Gul
  -      
20
15:00
lör
15:00    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P13 » 
Mölnlycke IF Svart - Hovås Billdal IF Grön
  -      
20
15:00
lör
15:00    
P15, Krokslättsvallen 7M7
P15 » 
Dalen/Krokslätts FF Blå - Mölnlycke IF Vit
  -      
20
15:00
lör
15:00    
P15, Krokslättsvallen 7M7
P15 » 
Dalen/Krokslätts FF Blå - Mölnlycke IF Svart
  -      
20
14:30
lör
14:30    
P12, Tuvevallen 22 Konstgräs
P12 » 
Finlandia Pallo AIF Vit - Mölnlycke IF P12 Svart
  -      
20
13:45
lör
13:45    
F11, Djupedalsplan A Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Jonsereds IF
5  -  8  
20
13:45
lör
13:45    
F11, Djupedalsplan A Konstgräs höger
F11 » 
Mölnlycke IF Svart - Jonsereds IF
5  -  8  
20
13:45
lör
13:45    
F12, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Gul - Älvsborg FF Vit
  -      
20
13:45
lör
13:45    
F13, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F13 » 
Mölnlycke IF 1 - Hovås Billdal IF Blå
  -      
20
13:45
lör
13:45    
P13, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P13 » 
Mölnlycke IF Röd - Hovås Billdal IF Grön
  -      
20
12:30
lör
12:30    
F12, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Vit - Älvsborg FF Svart
  -      
20
12:30
lör
12:30    
F13, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F13 » 
Mölnlycke IF 2 - Hovås Billdal IF Blå
  -      
20
12:30
lör
12:30    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF P12 Vit - IF Mölndal Fotboll 2
  -      
20
12:00
lör
12:00    
F12, Björkö gräs 11
F12 » 
IFK Björkö - Mölnlycke IF Svart
  -      
19
19:30
fre
19:30    
P09, Djupedalsplan A Konstgräs
P09 » 
Mölnlycke IF Vit - Kungsbacka IF
10  -  0  
19
19:15
fre
19:15    
Herrar, Överåsvallen 1 Konstgräs
Herrar » 
Lunden Överås BK - Mölnlycke IF
2  -  2  
19
19:15
fre
19:15    
P08, Ytterns IP 3 konstgräs
P08 » 
Ytterby IS Vit - Mölnlycke IF Svart
1  -  2  
19
19:00
fre
19:00    
F09, Djupedalsplan B Konstgräs
F09 » 
Mölnlycke IF - Azalea BK
3  -  2  
19
fre
00:00    
P08, Landvetter IP B-plan
P08 » 
Landvetter IS Vit - Mölnlycke IF Gul
  -      
18
20:15
tor
20:15    
Herr-Juniorer, Hovås Billdal Arena 1
Hovås Billdal IF 1 - Mölnlycke IF1  -  1  
16
20:15
tis
20:15    
Dam-Juniorer, Hönö Arena 1
Hönö IS - Mölnlycke IF2  -  2  
16
18:30
tis
18:30    
F15, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
F15 » 
Jitex BK Vit - Mölnlycke IF Grizzlies
  -      
16
18:00
tis
18:00    
F15, Kållered Sportcenter 2
F15 » 
Kållered SK - Mölnlycke IF F15 Elephants
  -      
16
17:30
tis
17:30    
F15, Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
F15 » 
Jitex BK Lila - Mölnlycke IF F15 Wolves
  -      
15
20:00
mån
20:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Hovås Billdal IF3  -  4  
 
14
16:30
sön
16:30    
P09, Lemmingvallen 2 Konstgräs
P09 » 
Utbynäs SK Grön - Mölnlycke IF Vit
2  -  7  
14
16:00
sön
16:00    
F11, Fagervallen 21 Konstgräs
F11 » 
IFK Hindås 1 - Mölnlycke IF Svart
14  -  0  
14
16:00
sön
16:00    
F11, Fagervallen 21 Konstgräs
F11 » 
IFK Hindås 1 - Mölnlycke IF Svart
14  -  0  
14
15:45
sön
15:45    
P10, Djupedalsplan B Konstgräs
P10 » 
Mölnlycke IF - Hermansby IF
2  -  9  
14
15:00
sön
15:00    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF - Torslanda IK
0  -  4  
14
12:30
sön
12:30    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Gul - Öjersjö IF Blå
2  -  2  
14
12:00
sön
12:00    
P11, LP Idrottsplats 11
P11 » 
Lekstorps IF - Mölnlycke IF Vit
2  -  2  
13
13:00
lör
13:00    
Dam-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Örgryte IS Fotboll4  -  1  
13
12:30
lör
12:30    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Svart - Sävedalens IF Blå
0  -  9  
13
12:00
lör
12:00    
Herr-Juniorer, Arwidsroplanen
IK Oddevold - Mölnlycke IF4  -  0  
13
10:30
lör
10:30    
P12, Djupedal A
P12 » 
Mölnlycke IF Gul - Öjersjö IF
  -      
13
08:30
lör
08:30    
P12, Öjersjö IP
P12 » 
Öjersjö IF - Mölnlycke IF Vit
  -      
13
08:30
lör
08:30    
P12, Öjersjö IP
P12 » 
Öjersjö IF - Mölnlycke IF Svart
  -      
12
19:15
fre
19:15    
P08, Djupedalsplan A Konstgräs
P08 » 
Mölnlycke IF Gul - Donsö IS
4  -  4  
12
19:00
fre
19:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Lerums IS2  -  1  
12
19:00
fre
19:00    
P09, Djupedalsplan B Konstgräs
P09 » 
Mölnlycke IF Gul - Eriksbergs IF
3  -  0  
12
18:45
fre
18:45    
Herrar, Tingbergsvallen B
Herrar » 
Tölö IF - Mölnlycke IF
3  -  0  
12
18:30
fre
18:30    
F09, Kareby Hed
F09 » 
Kareby IS Blå - Mölnlycke IF
1  -  2  
10
18:30
ons
18:30    
F10, Önneredsplan 1 Konstgräs
F10 » 
IF Väster Orange - Mölnlycke IF Gul F10
4  -  1  
10
18:30
ons
18:30    
F14, Åbyvallen
F14 » 
Jitex - Mölnlycke IF (gulvit)
  -      
 
07
15:00
sön
15:00    
Dam-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Lindome GIF2  -  2  
07
15:00
sön
15:00    
F14, Landvetter IP
F14 » 
Landvetter IF - Mölnlycke IF (Gulsvart)
  -      
07
12:30
sön
12:30    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Örgryte IS U 17  -      
06
13:00
lör
13:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke IF - Skepplanda BTK
3  -  4  
05
19:00
fre
19:00    
Damer, Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Damer » 
Lerums IS - Mölnlycke IF
2  -  0  
MARS 2024
 
29
13:00
fre
13:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Gerdskens BK  -      
28
19:30
tor
19:30    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke Idrottsförening - Näset SK
  -      
25
18:00
mån
18:00    
F10, Lemmingvallen Konstgräs
F10 » 
Utbynäs SK - Mölnlycke Idrottsförening F10
  -      
 
24
15:45
sön
15:45    
F13, Djupedal B Halvplan Vä
 
F13 » 
Mölnlycke Idrottsförening F13 - Landvetter /Qviding
  -      
24
15:30
sön
15:30    
P08, Rydsbergsplan
P08 » 
Lerum U16 - Mölnlycke Idrottsförening P08
  -      
24
15:30
sön
15:30    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P12 » 
Mölnlycke IF Svart - Kärra KIF Blå
  -      
24
15:30
sön
15:30    
P14, Djupedal B Halvplan Hö
P14 » 
Mölnlycke IF - Askims IK
  -      
24
15:15
sön
15:15    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Backatorp IF  -      
24
14:15
sön
14:15    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P12 » 
Mölnlycke IF Gul - Kärra KIF Gul
  -      
24
13:00
sön
13:00    
Dam-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke Idrottsförening - Qviding KIK  -      
24
13:00
sön
13:00    
F12, Blidvädersplan 12
F12 » 
Kärra KIF - Mölnlycke IF Vit
  -      
24
12:00
sön
12:00    
P11, Önneredsplan 11 Konstgräs
P11 » 
IF Väster Orange - Mölnlycke IF Svart
  -      
24
09:45
sön
09:45    
P14, Vallhamra IP
P14 » 
Sävedalens IF - Mölnlycke IF
  -      
24
09:00
sön
09:00    
F12, Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
F12 » 
Askims IK Svart - Mölnlycke IF Svart
  -      
24
09:00
sön
09:00    
P14, Vallhamra IP
P14 » 
Sävedalens IF - Mölnlycke IF
  -      
23
15:00
lör
15:00    
Damer, Mölnlycke IP
 
Damer » 
Mölnlycke IF Dam - Tun SK
  -      
23
14:30
lör
14:30    
P09, Djupedal A
P09 » 
Mölnlycke IF - IF Mölndal
  -      
23
13:00
lör
13:00    
F12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Svart - Götaholms BK
  -      
23
13:00
lör
13:00    
F14, ÖJERSJÖ (vid brandstationen)
 
F14 » 
ÖJERSJÖ - Mölnlycke IF F14
  -      
23
12:45
lör
12:45    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke IF - Lundby IF  -      
23
12:40
lör
12:40    
F14, Öjersjö IP
F14 » 
Öjersjö IF - Mölnlycke IF (Gulsvart)
  -      
23
10:30
lör
10:30    
F15, Djupedal B Halvplan Hö
 
F15 » 
Mölnlycke IF F15 - Landvetter IF F15
  -      
23
10:00
lör
10:00    
P11, Stenkullens IP 21 KG
P11 » 
Stenkullen GoIK - Mölnlycke IF Gul
  -      
23
09:00
lör
09:00    
P12, Vallhamra 22 Konstgräs
P12 » 
Sävedalens IF Vit - Mölnlycke IF Vit
  -      
20
17:15
ons
17:15    
F12, Guldheden Södra 12 Konstgräs
F12 » 
Mossens BK - Mölnlycke IF Gul
  -      
19
19:00
tis
19:00    
P11, Djupedal B Halvplan Hö
 
P11 » 
Mölnlycke Idrottsförening P11 - Älvsborg FF
  -      
 
17
17:30
sön
17:30    
Herr-Juniorer, Kunskapens hus konstgräs
Kinna IF - Mölnlycke Idrottsförening  -      
17
15:45
sön
15:45    
F13, Djupedal A
 
F13 » 
Mölnlycke Idrottsförening F13 - Lunden ÖBK
  -      
17
15:30
sön
15:30    
F12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Svart - Älvsborg FF Vit
  -      
17
15:30
sön
15:30    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF Vit - Ytterby IS Röd
  -      
17
14:15
sön
14:15    
F12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Vit - Ytterby IS Vit
  -      
17
14:15
sön
14:15    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF Svart - Askims IK Röd
  -      
17
13:00
sön
13:00    
F12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Gul - Ytterby IS Röd
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF Gul - Askims IK Röd
  -      
17
12:15
sön
12:15    
Dam-Juniorer, Heden 3
 
Nesodden Norge - Mölnlycke Idrottsförening Dam-Juniorer  -      
17
10:00
sön
10:00    
P13, Djupedal B Halvplan Hö
P13 » 
Mölnlycke IF P13 - Mölnlycke is
  -      
16
18:00
lör
18:00    
P08, Önneredsplan
 
P08 » 
Väster - Mölnlycke Idrottsförening P08
  -      
16
15:00
lör
15:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke Idrottsförening - Partille IF FK  -      
16
14:00
lör
14:00    
P11, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P11 » 
Mölnlycke IF Gul - Stenungsunds IF P11 2
  -      
16
13:00
lör
13:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke Idrottsförening - Kållered Sk
1  -  0  
16
12:30
lör
12:30    
P11, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P11 » 
Mölnlycke IF Svart - Tölö IF
  -      
16
09:00
lör
09:00    
P15, Djupedal B Halvplan Vä
P15 » 
Mölnlycke IF P15 - Öjersjö IF
  -      
14
18:00
tor
18:00    
F09, Fagervallen 2 Konstgräs
F09 » 
IFK Hindås (F09) - Mölnlycke IF (F09)
3  -  1  
13
18:30
ons
18:30    
P11, Öjersjö
 
P11 » 
Öjersjö - Mölnlycke Idrottsförening P11
  -      
 
10
16:45
sön
16:45    
P13, Kviberg 5
P13 » 
Utbynäs - Mölnlycke IF P13
  -      
10
15:30
sön
15:30    
P10, Rommevi
 
P10 » 
Rommelanda - Mölnlycke Idrottsförening P10
  -      
10
15:15
sön
15:15    
Herr-Juniorer, HBA-Hovås Billdal Arena
Hovås Billdal IF - Mölnlycke Idrottsförening  -      
10
14:00
sön
14:00    
P14, Hagenplan
P14 » 
Älvsborg FF - Mölnlycke IF
  -      
10
13:00
sön
13:00    
Dam-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke Idrottsförening - Eriksbers IF  -      
10
12:30
sön
12:30    
F13, Lindevivallen
F13 » 
Lindome GIF - Mölnlycke Idrottsförening F13
  -      
10
12:15
sön
12:15    
P09, Gullheden Södra
P09 » 
Mossens IF - Mölnlycke IF
4  -  1  
10
11:00
sön
11:00    
F09, Landvetter IP A-plan
F09 » 
Landvetter IF 2003 (F09) - Mölnlycke IF (F09)
5  -  0  
09
16:30
lör
16:30    
P12, Klarebergsvallen 22 Konstgräs
P12 » 
Lundby IF Lineker - Mölnlycke IF Vit
  -      
09
14:30
lör
14:30    
P14, Djupedal A Halvplan Vä
P14 » 
Mölnlycke IF - Fässbergs IF
  -      
09
13:00
lör
13:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke Idrottsförening - Ytterby IS
1  -  2  
09
12:15
lör
12:15    
P08, Djupedal B
P08 » 
Mölnlycke Idrottsförening - Landvetter IS
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P12, Hagenplan 11
P12 » 
Älvsborg FF 1 - Mölnlycke IF Svart
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F12, Stora Höga IP 2
F12 » 
Vallens IF - Mölnlycke IF Svart
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P11, Nolängens IP 9M9 Konstgräs
P11 » 
Nol IK Pojkar 2011 - Mölnlycke IF Gul
  -      
09
10:15
lör
10:15    
F12, Hagenplan 12
F12 » 
Älvsborg FF Svart - Mölnlycke IF Vit
  -      
09
10:15
lör
10:15    
P11, Öjersjö IP 11 Konstgräs
P11 » 
Öjersjö IF Blå - Mölnlycke IF Svart
  -      
09
10:15
lör
10:15    
P12, Hagenplan 11
P12 » 
Älvsborg FF 2 - Mölnlycke IF Gul
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P09, Backavallen
P09 » 
Backatorp - Mölnlycke IF
5  -  2  
09
09:00
lör
09:00    
F12, Hagenplan 12
F12 » 
Älvsborg FF Blå - Mölnlycke IF Gul
  -      
08
18:30
fre
18:30    
P13, Heden plan 2
P13 » 
GAIS - Mölnlycke IF P13
  -      
08
18:00
fre
18:00    
P11, Djupedal A Halvplan Hö
 
P11 » 
Mölnlycke Idrottsförening P11 - Träningsmatch Slottskogen/Godhem
  -      
06
19:00
ons
19:00    
Herrar, Lindevi IP
Herrar » 
Landvetter IS - Mölnlycke IF
5  -  1  
 
03
15:15
sön
15:15    
F12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Svart - Sävedalens IF Röd
  -      
03
14:00
sön
14:00    
F12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
F12 » 
Mölnlycke IF Vit - Torslanda IK Röd
  -      
03
13:00
sön
13:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke Idrottsförening - Kullavik IF  -      
03
13:00
sön
13:00    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs vänster
P11 » 
Mölnlycke IF Svart - Stenungsunds IF P11 1
  -      
03
12:30
sön
12:30    
F12, Djupedalsplan B Konstgräs höger
F12 » 
Mölnlycke IF Gul - IK Zenith Rosa
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P08, Mölnlycke IP
 
P08 » 
Mölnlycke Idrottsförening P08 - Qviding
  -      
02
15:15
lör
15:15    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs höger
P12 » 
Mölnlycke IF Vit - Partille IF FK Vit
  -      
02
15:15
lör
15:15    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P12 » 
Mölnlycke IF Svart - Finlandia Pallo AIF Blå
  -      
02
15:00
lör
15:00    
F09, Djupedalsplan B Konstgräs
F09 » 
Mölnlycke IF (F09) - Sjömarkens IF/Sandareds IF (F08)
2  -  4  
02
14:30
lör
14:30    
Herrar, Lindevi IP 1 Konstgräs
Herrar » 
Mölnlycke IF - Fässbergs IF
3  -  0  
02
14:00
lör
14:00    
P12, Djupedalsplan A Konstgräs vänster
P12 » 
Mölnlycke IF Gul - Finlandia Pallo AIF Blå
  -      
02
13:00
lör
13:00    
P11, Djupedalsplan B Konstgräs höger
P11 » 
Mölnlycke IF Gul - Mossens BK Real Madrid
  -      
02
12:30
lör
12:30    
Herr-Juniorer, Djupedal A
Mölnlycke Idrottsförening - Lerums IS  -      
02
12:00
lör
12:00    
Dam-Juniorer, Åby 2
Jitex BK U16 - Mölnlycke Idrottsförening  -      
01
18:45
fre
18:45    
P09, Frejavallen, Mölndal
P09 » 
BK Bifrost - Mölnlycke IF P09
2  -  2  
FEBRUARI 2024
 
28
19:45
ons
19:45    
Herrar, Lindevi IP
Herrar » 
Mölnlycke Idrottsförening - Hällesåker IF
2  -  1  
27
19:00
tis
19:00    
P11, Djupedal B Halvplan Hö
 
P11 » 
Mölnlycke Idrottsförening P11 - Träningsmatch Dalen / Krokslätt
  -      
 
25
15:00
sön
15:00    
Dam-Juniorer, Mölnlycke IP
 
Mölnlycke Idrottsförening Dam-Juniorer - Mölnlycke IF  -      
25
14:20
sön
14:20    
P08, Valhamra IP
P08 » 
Sävedalens IF P08 - Mölnlycke IF P08
  -      
25
13:00
sön
13:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke Idrottsförening - Hovås Billdal IF  -      
25
12:20
sön
12:20    
P10, Yttern
 
P10 » 
Ytterby - Mölnlycke Idrottsförening P10
  -      
24
16:15
lör
16:15    
P11, Vallhamra IP
 
P11 » 
Sävedalen - Mölnlycke Idrottsförening P11
  -      
24
15:00
lör
15:00    
Herr-Juniorer, Mölnlycke IP
Mölnlycke Idrottsförening - Västra Frölunda IF  -      
24
13:00
lör
13:00    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF (D3D) - IF Norvalla (D3D)
2  -  3  
24
12:00
lör
12:00    
Herrar, Forsvallen
Herrar » 
Skepplanda BTK - Mölnlycke Idrottsförening
4  -  2  
24
12:00
lör
12:00    
P09, Djupedal A
P09 » 
Mölnlycke Idrottsförening - Frillesås
0  -  2  
21
19:45
ons
19:45    
Herrar, Lindevi IP
Herrar » 
Guldhedens IK - Mölnlycke Idrottsförening
1  -  4  
 
17
13:00
lör
13:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke Idrottsförening - Skene IF
0  -  2  
 
10
12:30
lör
12:30    
Damer, Mölnlycke IP
Damer » 
Mölnlycke IF (D3D) - Trollhättans BoIS (D3D)
  -      
09
18:45
fre
18:45    
Herr-Juniorer, Inlag Idrottsplats
Kungsbacka IF - Mölnlycke Idrottsförening HJ  -      
 
03
13:00
lör
13:00    
Herrar, Mölnlycke IP
Herrar » 
Mölnlycke Idrottsförening - Hestrafors
1  -  4  
03
12:30
lör
12:30    
F13, Landvetter IP
 
F13 » 
Landvetter - Mölnlycke Idrottsförening F13
  -      
 
Facebook
Sponsorer