SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Mölnlycke Idrottsförening
Fotboll
Matcher
FEBRUARI 2024
 
24
16:15
lör
16:15    
Vallhamra IP
 
Sävedalen - Mölnlycke Idrottsförening P11  -      
 
27
19:00
tis
19:00    
Djupedal B Halvplan Hö
 
Mölnlycke Idrottsförening P11 - Träningsmatch Dalen / Krokslätt   -      
MARS 2024
 
02
13:00
lör
13:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Mossens BK Real Madrid  -      
03
13:00
sön
13:00    
Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Svart - Stenungsunds IF P11 1  -      
 
08
18:00
fre
18:00    
Djupedal A Halvplan Hö
 
Mölnlycke Idrottsförening P11 - Träningsmatch Slottskogen/Godhem  -      
09
10:15
lör
10:15    
Öjersjö IP 11 Konstgräs
Öjersjö IF Blå - Mölnlycke IF Svart  -      
09
10:30
lör
10:30    
Nolängens IP 9M9 Konstgräs
Nol IK Pojkar 2011 - Mölnlycke IF Gul  -      
 
13
18:30
ons
18:30    
Öjersjö
 
Öjersjö - Mölnlycke Idrottsförening P11  -      
16
12:30
lör
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Svart - Tölö IF  -      
16
14:00
lör
14:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul - Stenungsunds IF P11 2  -      
 
19
19:00
tis
19:00    
Djupedal B Halvplan Hö
 
Mölnlycke Idrottsförening P11 - Älvsborg FF  -      
23
10:00
lör
10:00    
Stenkullens IP 21 KG
Stenkullen GoIK - Mölnlycke IF Gul  -      
24
12:00
sön
12:00    
Önneredsplan 11 Konstgräs
IF Väster Orange - Mölnlycke IF Svart  -      
APRIL 2024
 
13
12:30
lör
12:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Sävedalens IF Blå0  -  9  
14
12:00
sön
12:00    
LP Idrottsplats 11
Lekstorps IF - Mölnlycke IF Vit2  -  2  
14
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Öjersjö IF Blå2  -  2  
 
21
12:00
sön
12:00    
Slättadamm 21 konstgräs
BK Häcken Svart - Mölnlycke IF Svart6  -  1  
21
13:45
sön
13:45    
Slättadamm 21 konstgräs
BK Häcken Gul - Mölnlycke IF Gul7  -  3  
 
27
13:45
lör
13:45    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Fässbergs IF Lila7  -  0  
28
14:00
sön
14:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Romelanda UF Gul1  -  18
28
16:45
sön
16:45    
Majvallen 12 Konstgräs
Masthuggets BK - Mölnlycke IF Vit5  -  5  
MAJ 2024
 
04
13:45
lör
13:45    
Påvelund 11 Konstgräs
Slottsskogen/Godhem IF Röd - Mölnlycke IF Svart7  -  2  
05
12:00
sön
12:00    
Lemmingvallen 21 Konstgräs
Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF Gul6  -  2  
05
14:15
sön
14:15    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - Askims IK Röd2  -  3  
 
18
15:30
lör
15:30    
Ytterns IP 31
Ytterby IS Vit - Mölnlycke IF Svart11  -  2  
19
12:00
sön
12:00    
Ruddalen 22 Konstgräs
SG Ruddalen IF Grön - Mölnlycke IF Vit4  -  6  
19
14:00
sön
14:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Slottsskogen/Godhem IF Vit1  -  2  
 
25
12:30
lör
12:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Utsiktens BK0  -  12
26
12:00
sön
12:00    
Hovås Billdal Arena 11 Konstgräs
Hovås Billdal IF Blå - Mölnlycke IF Gul4  -  8  
26
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - Hjuviks AIK2  -  6  
JUNI 2024
 
01
12:15
lör
12:15    
Härlanda 22
Qviding FIF Svart - Mölnlycke IF Svart9  -  2  
02
14:00
sön
14:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Solängens BK3  -  6  
02
14:30
sön
14:30    
Klarebergsvallen 21 Konstgräs
Kärra KIF Röd - Mölnlycke IF Vit8  -  3  
 
09
12:00
sön
12:00    
Rydsbergsplan 11 Konstgräs
Lerums IS 2 - Mölnlycke IF Gul0  -  3  
 
10
18:30
mån
18:30    
Bergsjövallen 21 Konstgräs
Mölnlycke IF Svart - Croatia Göteborg6  -  2  
 
18
18:30
tis
18:30    
Heden 21 Konstgräs
GAIS 2 - Mölnlycke IF Svart3  -  1  
20
18:30
tor
18:30    
Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
Mölnlycke IF Vit - IF Warta3  -  10
AUGUSTI 2024
 
11
18:30
sön
18:30    
Krokslättsvallen
Dalen - Mölnlycke IF  -      
 
17
13:00
lör
13:00    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - Angered BK 2  -      
17
14:30
lör
14:30    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Sävedalens IF Svart  -      
18
12:00
sön
12:00    
Kobbegården Övre
Askims IK Svart - Mölnlycke IF Gul  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Furulundsplan 11 Konstgräs
Björndammens BK - Mölnlycke IF Vit  -      
24
13:30
lör
13:30    
Näset Yuncture Arena 11
Näsets SK Röd - Mölnlycke IF Svart  -      
25
14:30
sön
14:30    
Mölnlycke IP höger
Sjövalla FK/Mölnlycke IS Vit - Mölnlycke IF Gul  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:00
sön
12:00    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Azalea BK Orange  -      
01
13:30
sön
13:30    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - Torslanda IK Svart  -      
01
14:00
sön
14:00    
Ytterns IP 31
Ytterby IS Grön - Mölnlycke IF Svart  -      
 
07
12:00
lör
12:00    
Överåsvallen 11 Konstgräs
Lunden Överås BK Vit - Mölnlycke IF Vit  -      
07
13:30
lör
13:30    
Önneredsplan 11 Konstgräs
IF Väster Svart - Mölnlycke IF Gul  -      
08
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - IK Zenith Vit  -      
 
14
16:30
lör
16:30    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - IF Mölndal Fotboll Blå  -      
15
12:00
sön
12:00    
Torslandavallen 21 Konstgräs
Torslanda IK Röd - Mölnlycke IF Svart  -      
15
16:15
sön
16:15    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Hovås Billdal IF Blå  -      
 
22
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Älvsborg FF Röd  -      
22
14:00
sön
14:00    
Heden 21 Konstgräs
Sandarna BK Svart - Mölnlycke IF Vit  -      
22
16:00
sön
16:00    
Lemmingvallen 21 Konstgräs
Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF Gul  -      
 
28
19:15
lör
19:15    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Proletären FF X  -      
29
12:15
sön
12:15    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Qviding FIF Röd  -      
OKTOBER 2024
 
05
12:30
lör
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - Azalea BK Svart  -      
06
12:00
sön
12:00    
Fjärdingsplan 11 KG
Lundby IF Vit - Mölnlycke IF Gul  -      
06
15:00
sön
15:00    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Örgryte IS Fotboll Blå  -      
 
13
12:00
sön
12:00    
Gunnaredsplan 11 Konstgräs
Angereds IS - Mölnlycke IF Svart  -      
13
12:00
sön
12:00    
Vimmervi 21 Konstgräs
Nödinge SK Fotboll Vit - Mölnlycke IF Vit  -      
13
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Surte IS FK  -      
 
19
12:30
lör
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - Älvängens IK Blå  -      
 
27
13:30
sön
13:30    
Backavallen 21(Gratts Arena)
Hisingsbacka FC Gul - Mölnlycke IF Vit  -      
 
Facebook
Sponsorer