SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Mölnlycke Idrottsförening
Fotboll
Matcher
MARS 2024
 
08
18:30
fre
18:30    
Heden plan 2
GAIS - Mölnlycke IF P13  -      
10
16:45
sön
16:45    
Kviberg 5
Utbynäs - Mölnlycke IF P13  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Djupedal B Halvplan Hö
Mölnlycke IF P13 - Mölnlycke is  -      
APRIL 2024
 
20
13:45
lör
13:45    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Röd - Hovås Billdal IF Grön  -      
20
15:00
lör
15:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Hovås Billdal IF Grön  -      
21
10:30
sön
10:30    
Ruddalens ip
Mölnlycke IF Gul - Slottsskogen/Godhem IF Gul  -      
21
10:45
sön
10:45    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Grön - Slottsskogen/Godhem IF Gul  -      
 
23
18:00
tis
18:00    
Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Fässbergs IF Vit - Mölnlycke IF Gul  -      
27
12:30
lör
12:30    
Billdalsvallen 1A
Hovås Billdal IF Vit - Mölnlycke IF Grön  -      
28
16:00
sön
16:00    
Frejaplan 12 K.Gräs
IF Mölndal Fotboll Blå - Mölnlycke IF Röd  -      
28
16:00
sön
16:00    
Frejaplan 12 K.Gräs
IF Mölndal Fotboll Grön - Mölnlycke IF Svart  -      
MAJ 2024
 
04
13:45
lör
13:45    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Röd - Mossens BK Blå  -      
04
15:00
lör
15:00    
Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Grön - Älvsborg FF Blå  -      
04
15:00
lör
15:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Mossens BK Blå  -      
04
16:15
lör
16:15    
Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul - Utbynäs SK Röd  -      
 
12
18:00
sön
18:00    
Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Askims IK Svart - Mölnlycke IF Svart  -      
12
19:15
sön
19:15    
Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Askims IK Svart - Mölnlycke IF Röd  -      
 
18
12:30
lör
12:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Kållered SK Gul  -      
18
13:45
lör
13:45    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Röd - Kållered SK Svart  -      
18
13:45
lör
13:45    
Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul - Ösets BK Gul  -      
18
15:00
lör
15:00    
Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Grön - Ösets BK Gul  -      
19
17:30
sön
17:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Lerums IS Vit 1 - Mölnlycke IF Grön  -      
 
21
18:30
tis
18:30    
Rydsbergsplan 11 Konstgräs
Lerums IS Vit 1 - Mölnlycke IF Gul  -      
25
lör
00:00    
Landvetter IP B-plan 22
Landvetter IS Vit - Mölnlycke IF Svart  -      
25
lör
00:00    
Landvetter IP B-plan 22
Landvetter IS Svart - Mölnlycke IF Röd  -      
25
lör
00:00    
Eklandavallen 12
Solängens BK Svart - Mölnlycke IF Grön  -      
25
lör
00:00    
Eklandavallen 12
Solängens BK Svart - Mölnlycke IF Gul  -      
JUNI 2024
 
02
10:45
sön
10:45    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Svart - IF Väster Grön  -      
02
10:45
sön
10:45    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Röd - IF Väster Grön  -      
02
12:30
sön
12:30    
Önneredsplan 1 Konstgräs
IF Väster Svart - Mölnlycke IF Gul  -      
02
15:45
sön
15:45    
Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Grön  -      
AUGUSTI 2024
 
24
14:30
lör
14:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Grön - Azalea BK Vit  -      
24
15:45
lör
15:45    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Röd - Kungsladugårds BK Röd  -      
24
15:45
lör
15:45    
Landvetter IP B-plan 22
Landvetter IS Vit - Mölnlycke IF Gul  -      
24
17:00
lör
17:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Svart - Kungsladugårds BK Röd  -      
 
31
12:00
lör
12:00    
Gröna Vallen 12
Masthuggets BK 4 - Mölnlycke IF Svart  -      
31
13:15
lör
13:15    
Gröna Vallen 12
Masthuggets BK 3 - Mölnlycke IF Röd  -      
31
17:15
lör
17:15    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Sjövalla FK /Mölnlycke IS Svart - Mölnlycke IF Grön  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
16:30
sön
16:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul - Hovås Billdal IF Blå  -      
 
07
13:00
lör
13:00    
Enerbacksplan Gräs 7M7
IF Mölndal Fotboll Gul - Mölnlycke IF Grön  -      
07
13:15
lör
13:15    
Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
SG Ruddalen IF Grön - Mölnlycke IF Svart  -      
07
13:15
lör
13:15    
Guldheden Södra 11 Konstgräs
Mossens BK Grön - Mölnlycke IF Gul  -      
07
14:30
lör
14:30    
Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
SG Ruddalen IF Grön - Mölnlycke IF Röd  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Hagenplan 11
Älvsborg FF Gul - Mölnlycke IF Svart  -      
14
10:15
lör
10:15    
Hagenplan 11
Älvsborg FF Gul - Mölnlycke IF Röd  -      
14
15:15
lör
15:15    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - SG Ruddalen IF Blå  -      
14
16:30
lör
16:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Grön - Landvetter IS Röd  -      
 
21
10:30
lör
10:30    
Anders Svensson vallen
Guldhedens IK PF 13 - Mölnlycke IF Grön  -      
21
11:00
lör
11:00    
Lindevi 22 gräs
Lindome GIF 2 - Mölnlycke IF Gul  -      
21
13:15
lör
13:15    
Lundin Arena
Näsets SK 1 - Mölnlycke IF Svart  -      
21
14:30
lör
14:30    
Lundin Arena
Näsets SK 1 - Mölnlycke IF Röd  -      
 
28
14:30
lör
14:30    
Eklandavallen 12
Solängens BK Svart - Mölnlycke IF Svart  -      
28
15:30
lör
15:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Grön - Landvetter IS Grön  -      
28
15:45
lör
15:45    
Eklandavallen 12
Solängens BK Svart - Mölnlycke IF Röd  -      
29
18:00
sön
18:00    
Djupedalsplan A Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Kållered SK Svart  -      
OKTOBER 2024
 
05
15:00
lör
15:00    
Åkeredsvallen 22 Konstgräs
Proletären FF - Mölnlycke IF Grön  -      
05
15:30
lör
15:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Svart - Mossens BK Gul  -      
05
15:30
lör
15:30    
Sjöbaren Arena
Kungsladugårds BK Vit - Mölnlycke IF Gul  -      
05
16:45
lör
16:45    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Röd - Mossens BK Gul  -      
 
Facebook
Sponsorer