SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Mölnlycke Idrottsförening
Fotboll
Matcher
MARS 2024
 
16
09:00
lör
09:00    
Djupedal B Halvplan Vä
Mölnlycke IF P15 - Öjersjö IF  -      
APRIL 2024
 
20
15:00
lör
15:00    
Krokslättsvallen 7M7
Dalen/Krokslätts FF Blå - Mölnlycke IF Vit  -      
20
15:00
lör
15:00    
Krokslättsvallen 7M7
Dalen/Krokslätts FF Blå - Mölnlycke IF Svart  -      
21
14:00
sön
14:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Landvetter IS P2015 Vit  -      
21
14:00
sön
14:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul/Svart - Landvetter IS P2105 Grön  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Fagervallen 21 Konstgräs
IFK Hindås Vit - Mölnlycke IF Gul/Svart  -      
27
10:00
lör
10:00    
Fagervallen 21 Konstgräs
IFK Hindås Blå - Mölnlycke IF Gul  -      
27
16:45
lör
16:45    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - Fässbergs IF 1  -      
27
16:45
lör
16:45    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Fässbergs IF 2  -      
MAJ 2024
 
01
18:45
ons
18:45    
Frejaplan 11 K.Gräs
IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF VIT  -      
01
18:45
ons
18:45    
Frejaplan 11 K.Gräs
IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF SVART  -      
 
08
17:45
ons
17:45    
Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF GUL - IF Mölndal Fotboll Blå  -      
08
17:45
ons
17:45    
Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Mölnlycke IF GUL/SVART - IF Mölndal Fotboll Grön  -      
11
12:00
lör
12:00    
ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Örgryte IS Fotboll Vit - Mölnlycke IF Gul  -      
11
12:00
lör
12:00    
ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
Örgryte IS Fotboll Vit - Mölnlycke IF Gul/Svart  -      
12
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - IF Mölndal Fotboll Gul  -      
12
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - IF Mölndal Fotboll Orange  -      
 
18
15:00
lör
15:00    
Kållered Sportcenter 2
Kållered SK P15 City - Mölnlycke IF Svart  -      
18
15:00
lör
15:00    
Kållered Sportcenter 2
Kållered SK P15 Inter - Mölnlycke IF Vit  -      
18
15:00
lör
15:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul/Svart - Solängens BK P2015 Grön  -      
18
15:00
lör
15:00    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Solängens BK P2015 Vit  -      
 
25
09:20
lör
09:20    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Sjövalla FK/Mölnlycke IS 1 - Mölnlycke IF Gul  -      
25
09:20
lör
09:20    
Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Sjövalla FK/Mölnlycke IS 1 - Mölnlycke IF Gul/Svart  -      
25
15:30
lör
15:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Vit - Landvetter IS P2015 Blå  -      
25
15:30
lör
15:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Svart - Landvetter IS P2015 Gul  -      
JUNI 2024
 
01
13:30
lör
13:30    
Landvetter IP B-plan 21
Landvetter IS P2015 Svart - Mölnlycke IF Gul svart  -      
02
15:30
sön
15:30    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Fässbergs IF 3  -      
 
09
12:15
sön
12:15    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF Gul  -      
09
13:15
sön
13:15    
Djupedalsplan B Konstgräs höger
Mölnlycke IF Gul/Svart - Lindome GIF Gul  -      
09
15:00
sön
15:00    
Landvetter IP A-plan 12
Landvetter IS P2015 Röd - Mölnlycke IF Gul svart  -      
AUGUSTI 2024
 
24
12:00
lör
12:00    
Enerbacksplan 12 5M5
IF Mölndal Fotboll Gul - Mölnlycke IF Gul svart  -      
24
12:00
lör
12:00    
Enerbacksplan 11 5M5
IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Gul svart  -      
24
14:15
lör
14:15    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF 5 - Kungsladugårds BK Röd Vit  -      
24
14:15
lör
14:15    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul - Kungsladugårds BK Röd Vit  -      
24
15:00
lör
15:00    
Krokslättsvallen 7M7
Dalen/Krokslätts FF Gul - Mölnlycke IF Gul GUL/SVART  -      
 
28
17:30
ons
17:30    
Lindevi 5
Lindome GIF Röd - Mölnlycke IF 5  -      
28
18:30
ons
18:30    
Lindevi 5
Lindome GIF Röd - Mölnlycke IF Gul  -      
31
14:00
lör
14:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul GUL/SVART - Näsets SK P2015 6  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul svart - Hovås Billdal IF Grå  -      
01
13:30
sön
13:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul svart - Hovås Billdal IF Röd  -      
 
07
11:00
lör
11:00    
Hagenplan 11
Älvsborg FF 7 - Mölnlycke IF Gul GUL/SVART  -      
08
12:00
sön
12:00    
Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
SG Ruddalen IF Vit - Mölnlycke IF Gul svart  -      
08
13:00
sön
13:00    
Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
SG Ruddalen IF Röd - Mölnlycke IF Gul svart  -      
08
17:00
sön
17:00    
Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
SG Ruddalen IF Svart - Mölnlycke IF Gul  -      
08
17:00
sön
17:00    
Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
SG Ruddalen IF - Mölnlycke IF 5  -      
 
14
13:00
lör
13:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF 5 - Älvsborg FF 3  -      
14
13:00
lör
13:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul - Älvsborg FF 3  -      
14
15:15
lör
15:15    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul GUL/SVART - Guldhedens IK  -      
15
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul svart - Sandarna BK P15 Svart  -      
15
12:30
sön
12:30    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul svart - Sandarna BK P15 Svart  -      
 
16
18:30
mån
18:30    
Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Askims IK P2015 Svart - Mölnlycke IF Gul svart  -      
16
18:30
mån
18:30    
Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Askims IK P2015 Svart - Mölnlycke IF Gul svart  -      
21
12:00
lör
12:00    
Unlimited Arena
Näsets SK P2015 2 - Mölnlycke IF 5  -      
21
13:00
lör
13:00    
Unlimited Arena
Näsets SK P2015 2 - Mölnlycke IF Gul  -      
21
13:45
lör
13:45    
Bifrostplan 11
BK Bifrost - Mölnlycke IF Gul GUL/SVART  -      
 
28
13:00
lör
13:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul svart - Solängens BK P2015 Grön  -      
28
13:00
lör
13:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul svart - Solängens BK P2015 Vit  -      
28
14:00
lör
14:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF 5 - Sandarna BK Blå  -      
28
14:00
lör
14:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul - Sandarna BK Blå  -      
28
15:00
lör
15:00    
Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Mölnlycke IF Gul GUL/SVART - Fässbergs IF 3  -      
OKTOBER 2024
 
01
18:30
tis
18:30    
Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Fässbergs IF 1 - Mölnlycke IF Gul svart  -      
01
18:30
tis
18:30    
Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Fässbergs IF 2 - Mölnlycke IF Gul svart  -      
05
12:00
lör
12:00    
Guldheden Södra - Lilla Plan
Mossens BK P15 Röd - Mölnlycke IF 5  -      
05
13:00
lör
13:00    
Guldheden Södra - Lilla Plan
Mossens BK P15 Grön - Mölnlycke IF Gul  -      
05
15:00
lör
15:00    
Kållered Sportcenter 2
Kållered SK PSG - Mölnlycke IF Gul GUL/SVART  -      
 
Facebook
Sponsorer